Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Handicap centrum Škola života Frýdek-Místek‚ o.p.s.

  

   Olympiády v lehké atletice :

 

  Jsme pořadateli letos již XXI. ročníku Celostátní sportovní olympiády 

v lehké atletice pro mládež s mentálním postižením s mezinárodní účastí

o putovní pohár pod záštitou statutárního města Frýdku-Místku.

 

 

 

21. ročník 21.- 22. 9. 2017

 

 

TV Polar :

 

https://polar.cz/zpravy/frydeckomistecko/frydek-mistek/11000009985/hendikepovani-sportovci-zmerili-sily-na-olympiade

 

 

Den první

 

Tradičně proběhl první den na Hotelu Srdce Beskyd na Podolánkách.

  Ředitel denního stacionáře Škola života, 

pan Antonín Žáček a ředitel Olympiády, pan Gunther Kuboň slavnostně

zahájili 21. ročník

sportovní Olympiády v lehké atletice pro mládež s mentálním postižením.

 Počasí nám v letošním roce opravdu nepřálo, lilo jako z konve.

Nicméně i tak mohli účastníci Olympiády soutěžit v několika disciplínách

přímo v areálu hotelu.

Jako každoročně se konala také večerní diskotéka.

 

 

 

Celá fotodokumentace zde:

 

https://skolazivotafm.rajce.idnes.cz/XXI._rocnik_Olympiady_v_lehke_atletice_-_21._9._2017_Hotel_Srdce_Beskyd,_Podolanky/

 

 

Den druhý

 

Stadion TJ Slezan Frýdek-Místek

 

Letošního ročníku se zúčastnilo 19 družstev z celé republiky

a Polska.

Soutěžilo se v tradičních disciplínách:

běh na 50m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 400m,

přetahování lanem a štafetový běh.

 

 

Celá fotodokumentace zde:

https://skolazivotafm.rajce.idnes.cz/XXI._rocnik_Olympiady_v_lehke_atletice_pro_mentalne_postizenou_mladez-22._9._2017_TJ_Slezan_F-M/

 

 

...

 

 

20. ročník 22.- 23. 9. 2016

 

 

TV Polar :

 http://polar.cz/zpravy/frydeckomistecko/frydek-mistek/11000005792/sportovci-s-handicapem-se-utkali-na-olympiade

 

 

Den první

Tradičně proběhl první den na Hotelu Srdce Beskyd na Podolánkách.

  Ředitel denního stacionáře Škola života, 

pan Gunther Kuboň, zde slavnostně zahájil jubilejní, 20. ročník

sportovní Olympiády v lehké atletice pro mládež s mentálním postižením.

 Celé odpoledne se neslo ve vzpomínkovém duchu. Byly promítány snímky

z různých akcí, pořádaných stacionářem, retro i současné fotografie 

a byla i možnost prolistovat kroniky, zavzpomínat a probrat s přáteli.

Součástí programu bylo i ocenění dlouholetých spolupracovníků 

za jejich nezištnou pomoc s pořádáním těchto Olympiád.

Pro sportuchtivé byly přichystány v okolí areálu koloběžky 

a možnost procházky do okolí hotelu. Počasí bylo krásně teple podzimní.

 

Celá fotodokumentace zde:

 http://skolazivotafm.rajce.idnes.cz/XX._rocnik_Olympiady_v_lehke_atletice_-_22._9._2016_Hotel_Srdce_Beskyd%2C_Podolanky/

 

 

 

 

 

 

 

Slavnostní večer prvního dne zakončila tradiční diskotéka.

 

 

 

Den druhý

Stadion TJ Slezan Frýdek-Místek

Letošního, jubilejního ročníku se zúčastnilo 25 družstev z celé republiky,

Polska a Slovenska.

Soutěžilo se v tradičních disciplínách:

běh na 50m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 400m,

přetahování lanem a štafetový běh.

 

Celá fotodokumentace zde:

http://skolazivotafm.rajce.idnes.cz/XX._rocnik_Olympiady_v_lehke_atletice_pro_mentalne_postizenou_mladez-23._9._2016_TJ_Slezan_F-M/

 

 

 

 

Výsledková listina Olympiáda 2016

Startovní
číslo

Jméno

Příjmení

Běh na 50m

Skok do dálky

Hod kriketovým míčkem

Běh na 400 m

Přetahování lanem

Štafetový běh 5x80m

Celkem body

Umístění

 

 

 

čas

body

délka

body

délka

body

čas

body

x

body

čas

body

 

 

1

ŠŽ F-M  A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:37,9

00:00,0

490

19

299

Kateřina

DUDKOVÁ

17,3

0

63,00

0

11,03

27

03:37,8

0

 

 

 

 

27

298

Martin

ŠIMEK

9,4

11

209,00

0

19,97

67

02:16,9

0

 

 

 

 

78

296

Martin

MATUŠÍK

9,3

17

273,00

37

16,69

65

02:03,1

0

 

 

 

 

119

295

Michaela

MUDROVÁ

10,2

23

234,00

16

19,22

113

02:17,5

0

 

 

 

 

152

294

Svatava

VAŠUTOVÁ

10,3

16

202,00

0

17,47

93

02:35,3

0

 

 

 

 

109

2

ŠŽ F-M  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:59,7

0

66

24

293

Hana

HÁJKOVÁ

12,7

0

102,00

0

10,42

21

02:57,3

0

 

 

 

 

21

292

Rostislav

MALIŠ

13,6

0

104,00

0

14,76

30

02:57,6

0

 

 

 

 

30

291

Martin

ŠEBESTA

17,9

0

95,00

0

8,95

0

03:12,1

0

 

 

 

 

0

290

Martin

KOŽUŠNÍK

11,8

0

173,00

0

9,30

0

02:29,6

0

 

 

 

 

0

289

Monika

VLČKOVÁ

11,7

0

169,00

0

9,30

10

02:41,3

0

 

 

 

 

10

3

ŠŽ F-M  C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

02:08,1

0

20

25

283

Zuzana

FRYDRYŠKOVÁ

14,2

0

0,00

0

8,44

3

00:00,0

0

 

 

 

 

3

282

Anna

KINSLOVÁ

13,1

0

129,00

0

7,65

0

02:09,9

0

 

 

 

 

0

281

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

280

Aleš

KŘENEK

14,0

0

73,00

0

11,07

6

04:04,8

0

 

 

 

 

6

279

Radka

BARONOVÁ

18,9

0

60,00

0

8,76

6

04:06,4

0

 

 

 

 

6

4

OU a PrŠ Nový Jičín A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

01:05,4

215

3638

2

278

Filip

ČERNOCH

7,4

334

445,00

281

25,10

106

01:14,7

54

 

 

 

 

775

277

Adam

NOVÁK

8,2

162

395,00

198

27,25

122

01:16,2

35

 

 

 

 

517

276

Marcel

VLČEK

7,2

398

427,00

250

16,25

40

01:13,3

74

 

 

 

 

762

275

Tadeáš

KOVÁČ

7,7

269

430,00

255

37,00

200

01:14,3

59

 

 

 

 

783

274

Eliška

BOHÁČOVÁ

9,2

149

345,00

190

29,70

232

01:44,9

0

 

 

 

 

571

5

OU a PrŠ Nový Jičín B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:23,1

0

974

10

273

Lukáš

KŘENEK

9,9

0

228,00

3

32,09

160

02:17,8

0

 

 

 

 

163

272

Radek

LUBOJACKÝ

8,3

144

250,00

17

21,61

75

01:25,3

0

 

 

 

 

236

271

Kristián

PILÍK

10,1

0

165,00

0

19,40

63

01:42,8

0

 

 

 

 

63

270

Alice

OBRÁTILOVÁ

11,8

0

130,00

0

9,04

8

02:28,8

0

 

 

 

 

8

269

Kateřina

HORÁKOVÁ

9,2

149

354,00

208

21,42

137

01:37,8

0

 

 

 

 

494

6

ZSS Krapkovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:07,1

167

3111

4

268

Alan

PALUSZKIEWICZ

7,2

398

503,00

388

56,65

365

01:18,6

13

 

 

 

 

1164

267

Michal

MAZUR

9,6

2

277,00

41

33,45

171

02:06,8

0

 

 

 

 

214

266

Tadeusz

KAPEKA

7,5

318

372,00

162

39,15

218

01:12,5

88

 

 

 

 

786

265

Marcel

CHOVANIEC

8,9

55

445,00

281

25,60

110

01:21,5

0

 

 

 

 

446

264

Marcel

GERMAN

7,9

223

251,00

17

22,95

89

01:50,2

0

 

 

 

 

329

7

 Čtyřlístek Ostrava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

01:33,6

0

1138

8

263

Aleš

TURLEJ

7,9

223

345,00

123

29,83

143

01:16,7

29

 

 

 

 

518

261

Petr

CUPAL

8,5

110

268,00

44

14,47

30

01:24,4

0

 

 

 

 

184

260

Jan

POLHOŠ

8,4

126

395,00

198

19,79

65

01:43,9

0

 

 

 

 

389

258

Lukáš

BOLDEZERSKÝ

14,8

0

186,00

0

9,00

0

02:50,1

0

 

 

 

 

0

257

Petra

HAMROZIOVÁ

12,4

0

129,00

0

11,55

32

02:53,2

0

 

 

 

 

32

8

ZŠ a MŠ Naděje Frýdek-Místek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:56,9

0

181

23

254

Martin

MELČÁK

18,3

0

41,00

0

2,52

0

02:40,0

0

 

 

 

 

0

252

David

SENČÍK

10,2

0

290,00

54

17,47

49

01:32,4

0

 

 

 

 

103

251

Vojtěch

LACKO

15,6

0

187,00

0

13,75

23

03:00,3

0

 

 

 

 

23

249

Barbora

OGURČÁKOVÁ

23,0

0

233,00

0

3,60

0

03:14,3

0

 

 

 

 

0

238

Daniela

BROŽKOVÁ

10,5

2

155,00

0

13,12

48

02:33,5

0

 

 

 

 

50

9

ZSS Skoczow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:26,2

0

1716

7

233

Kacepr

MALEC

8,5

110

350,00

130

25,15

106

01:17,8

19

 

 

 

 

365

232

Bartosz

STANA

8,3

144

327,00

99

26,30

115

01:24,4

0

 

 

 

 

358

226

Mariusz

HAINC

7,7

269

407,00

217

29,60

221

01:08,3

172

 

 

 

 

879

221

Monika

STAFIEJ

14,3

0

91,00

0

12,45

41

03:14,6

0

 

 

 

 

41

216

Estera

WOJCIECHOWSKA

10,7

0

152,00

0

14,65

63

02:33,0

0

 

 

 

 

63

10

Úsvit Havlíčkův Brod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:32,9

0

280

22

212

Simona

PŘÍBORSKÁ

9,8

61

199,00

0

12,60

42

01:41,8

0

 

 

 

 

103

209

Tomáš

ZÁPOTOČNÝ

10,9

0

171,00

0

13,30

20

01:57,1

0

 

 

 

 

20

208

Daniel

KAHOUN

9,2

25

164,00

0

13,30

20

01:32,4

0

 

 

 

 

45

207

Tomáš

VEJVODIČ

12,3

0

129,00

0

12,30

13

02:31,1

0

 

 

 

 

13

206

Karel

SATRAPA

10,2

0

160,00

0

22,80

89

02:04,3

0

 

 

 

 

89

11

Dom svitania Jakubov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

01:20,9

0

1025

9

205

Robert

BUREŠ

8,3

144

384,00

181

39,75

223

01:21,1

0

 

 

 

 

548

204

Peter

JUNG

11,2

0

303,00

69

22,50

88

02:08,2

0

 

 

 

 

157

203

Marián

KATINA

9,1

34

252,00

18

19,85

66

01:41,7

0

 

 

 

 

118

202

Henrich

TRAJLÍNEK

38,8

0

205,00

0

22,00

87

02:43,3

0

 

 

 

 

87

201

Tomáš

MARUŠKA

11,3

0

262,00

26

19,50

64

01:40,4

0

 

 

 

 

90

12

HC Srdce Poděbrady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:44,6

0

670

14

200

Milan

ŠEŠINA

8,6

95

301,00

67

25,60

109

01:48,5

0

 

 

 

 

271

199

Radek

BILLY

8,9

55

212,00

0

27,80

127

02:51,9

0

 

 

 

 

182

198

Ladislav

CHLÁDEK

14,3

0

123,00

0

13,40

20

02:55,9

0

 

 

 

 

20

197

Jiří

SALANÍK

8,8

67

271,00

35

24,20

90

01:37,2

0

 

 

 

 

192

196

Richard

SVOBODA

21,9

0

78,00

0

9,00

0

03:09,8

0

 

 

 

 

0

13

SK Pomněnka Šumperk A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:29,7

0

584

17

195

Anna

SKYVOVÁ

11,2

0

219,00

4

21,96

143

02:20,5

0

 

 

 

 

147

194

Simona

GÁBOROVÁ

12,9

0

167,00

0

24,11

167

02:59,9

0

 

 

 

 

167

193

Jitka

SIVÁKOVÁ

9,1

166

220,00

5

12,66

43

01:49,0

0

 

 

 

 

214

192

Lukáš

JANDA

9,2

25

215,00

0

10,27

1

01:40,0

0

 

 

 

 

26

191

Imrich

JACKULÁK

10,1

0

157,00

0

14,08

25

01:59,9

0

 

 

 

 

25

14

SK Pomněnka Šumperk B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

01:13,6

47

2230

6

190

Radek

MATĚJČEK

8,2

162

392,00

193

24,72

103

01:18,9

10

 

 

 

 

468

189

David

RAIS

8,2

162

290,00

54

22,39

85

01:40,2

0

 

 

 

 

301

188

Eda

MACEK

8,5

110

371,00

161

37,01

200

01:29,4

0

 

 

 

 

471

187

Ladislav

CHYTKA

8,5

110

379,00

173

24,89

104

02:04,5

0

 

 

 

 

387

186

Jan

MLYNAR

7,9

223

374,00

165

28,10

129

01:19,1

9

 

 

 

 

526

15

SPMP Bruntál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

01:07,6

156

3592

3

185

Milan

SÁBLIK

6,9

487

486,00

356

64,98

438

01:08,4

170

 

 

 

 

1451

184

Vladimír

LITVÍK

7,0

456

474,00

333

65,70

444

01:08,9

158

 

 

 

 

1391

183

Martin

ZAŽÍREJ

7,7

269

264,00

28

19,72

65

01:23,4

0

 

 

 

 

362

182

Patrik

HORVÁTH

9,8

0

241,00

10

25,01

105

02:05,7

0

 

 

 

 

115

181

Petr

ŠMÍD

10,9

0

156,00

0

22,06

82

02:18,0

0

 

 

 

 

82

17

Žirafa Frýdek-Místek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:34,0

0

492

18

180

Karel

JANOŠEC

11,2

0

232,00

6

14,00

24

02:27,6

0

 

 

 

 

30

179

Martin

TOFEL

9,4

11

291,00

56

26,10

118

02:27,2

0

 

 

 

 

185

178

Jan

HÄUFLER

10,7

0

280,00

44

25,90

112

02:25,6

0

 

 

 

 

156

177

René

ŽÍDEK

11,6

0

185,00

0

15,50

35

01:47,7

0

 

 

 

 

35

176

Lenka

MICHALÍKOVÁ

13,2

0

133,00

0

15,90

76

03:15,2

0

 

 

 

 

76

18

SPMP Havířov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

01:28,9

0

634

15

175

Jan

POKORNÝ

10,1

0

237,00

7

15,10

32

02:10,2

0

 

 

 

 

39

174

Ondřej

ROKYCANSKÝ

9,0

44

274,00

38

18,05

57

01:34,1

0

 

 

 

 

139

173

Radim

ŠENKÝŘ

9,2

25

228,00

3

13,65

22

01:23,3

0

 

 

 

 

50

172

Martin

FUKALA

8,2

162

343,00

121

26,70

118

02:23,6

0

 

 

 

 

401

171

Petr

KOTULA

14,6

0

53,00

0

9,70

0

02:50,2

0

 

 

 

 

0

19

SPMP Český Těšín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:51,6

0

333

21

170

Martin

BRACHÁČEK

14,8

0

100,00

0

9,44

0

02:30,8

0

 

 

 

 

0

169

Renata

KLIMKOVÁ

12,8

0

204,00

0

14,65

63

02:33,7

0

 

 

 

 

63

168

Agnieszka

KOLORZ

11,7

0

143,00

0

11,19

28

02:19,2

0

 

 

 

 

28

167

Karin

PARCHANSKÁ

10,0

40

191,00

0

7,47

0

01:44,3

0

 

 

 

 

40

166

Ondřej

SIKORA

9,5

6

311,00

79

25,31

107

01:41,8

0

 

 

 

 

192

20

 OU a PrŠ Nový Jičín C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

01:38,3

0

605

16

165

Tomáš

ŘIHÁK

8,2

162

289,00

53

36,36

195

01:28,7

0

 

 

 

 

410

164

Aleš

LENHARD

12,2

0

162,00

0

19,65

65

03:01,9

0

 

 

 

 

65

163

Václav

PAVELKA

9,2

25

262,00

26

13,36

20

01:40,6

0

 

 

 

 

71

162

Sabina

POHOŘELSKÁ

15,3

0

159,00

0

11,92

35

03:11,9

0

 

 

 

 

35

161

Michaela

VALČÍKOVÁ

13,6

0

147,00

0

10,71

24

02:42,0

0

 

 

 

 

24

21

Intervence pro autismus NJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

01:34,6

0

863

12

160

Martin

KLEIN

7,5

318

373,00

164

29,37

139

01:11,1

113

 

 

 

 

734

159

Michaela

DURCOVÁ

10,8

0

188,00

0

9,73

14

02:04,6

0

 

 

 

 

14

158

Jana

MACHÁČKOVÁ

13,2

0

133,00

0

15,65

74

02:13,3

0

 

 

 

 

74

157

Silvie

KONRADOVÁ

12,5

0

68,00

0

10,30

20

02:37,2

0

 

 

 

 

20

155

Daniel

HANZELKA

9,5

6

165,00

0

12,60

15

01:35,8

0

 

 

 

 

21

22

 Harmonie Krnov – SK Nováci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

01:21,8

0

939

11

154

Ivoš

CHODUREK

8,9

55

310,00

73

26,55

117

01:41,3

0

 

 

 

 

245

153

Vilém

GABČO

9,2

25

256,00

21

29,50

140

01:35,4

0

 

 

 

 

186

152

Ladislav

BŘÍZ

9,4

11

300,00

66

28,75

134

02:04,3

0

 

 

 

 

211

151

Radek

JAROŠ

10,9

0

286,00

50

31,40

155

02:52,3

0

 

 

 

 

205

149

Zdeňka

LIŠKOVÁ

11,8

0

215,00

2

15,30

70

02:07,2

0

 

 

 

 

72

23

Zelený dům pohody Hodonín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

01:39,5

0

411

20

148

Tomáš

MACŮREK

11,0

0

222,00

0

14,90

31

02:02,8

0

 

 

 

 

31

147

Zbyněk

MANK

8,6

95

276,00

40

16,00

38

01:40,1

0

 

 

 

 

173

146

Lucie

BURIÁNKOVÁ

15,3

0

202,00

0

11,05

27

02:44,2

0

 

 

 

 

27

139

Hana

VOLDÁNOVÁ

12,5

0

150,00

0

15,96

77

02:51,6

0

 

 

 

 

77

107

Šárka

KALOVÁ

10,4

10

170,00

0

16,02

78

02:36,0

0

 

 

 

 

88

24

 Linie radosti Frýdek - Místek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:38,4

0

848

13

137

Vojta

LUKŠA

9,9

0

194,00

0

28,55

132

02:54,4

0

 

 

 

 

132

136

Lucie

KMOŠŤÁKOVÁ

9,3

132

289,00

89

18,05

100

02:00,5

0

 

 

 

 

321

135

Jakub

BONIATTI

18,6

0

40,00

0

6,65

0

03:16,1

0

 

 

 

 

0

134

Antonín

LUKEŠ

11,4

0

151,00

0

10,65

3

02:51,0

0

 

 

 

 

3

133

Patrik

KOHUT

8,2

162

309,00

76

30,05

144

01:21,3

0

 

 

 

 

382

25

Kozioĺki kedzierzyn-Koźle A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

01:03,7

256

4548

1

284

Denis

GRZESIUK

9,6

2

288,00

52

37,05

201

01:42,9

0

 

 

 

 

255

108

Przemek

CYRONEK

7,9

223

381,00

176

54,35

345

01:48,1

0

 

 

 

 

744

110

Patryk

DEDERKO

7,0

456

468,00

323

50,55

313

01:05,9

231

 

 

 

 

1323

109

Tomasz

MAZUREK

6,9

487

473,00

332

63,85

428

01:03,1

310

 

 

 

 

1557

111

Kamil

HORNICKI

8,8

67

369,00

158

33,70

173

01:30,4

0

 

 

 

 

398

26

 Kozioĺki kedzierzyn-Koźle B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

01:17,0

12

2366

5

124

Marta

JAHN

9,9

50

237,00

19

24,00

166

01:55,8

0

 

 

 

 

235

125

Karolina

MIRGA

9,4

116

308,00

121

15,25

69

01:48,1

0

 

 

 

 

306

126

Martyna

BIELAWSKA

8,1

391

357,00

214

36,85

317

01:24,9

0

 

 

 

 

922

127

Tomasz

KOŚCIUKIEWICZ

7,6

293

405,00

214

36,70

198

01:14,6

55

 

 

 

 

760

128

Kamil

STANOWSKI

10,2

0

261,00

26

23,75

95

02:12,6

0

 

 

 

 

121

 

...

 

 

 19. ročník 24.-25. 9. 2015

 

Den první

..proběhl na Hotelu Srdce Beskyd na Podolánkách.

  V odpoledních hodinách byly pro všechny zúčastněné připraveny animátory dne hry

a soutěže jak v areálu hotelu, tak v okolí.

 Šlo o malování zubními kartáčky, skládání obrázků, hody na cíl, soutěže v běhu v pytlích,

procvičení jemné motoriky při lovu "magnetických" ryb a míčové hry.

 

​Celá fotodokumentace dne od fotografa Jaromíra Červka  zde: http://skolazivotafm.rajce.idnes.cz/Olympiada_v_lehke_atletice_pro_mentalne_postizenou_mladez_24._9._2015_Podolanky/

 

                                                                         

                                                                                  

                                                                         

                                                                         

                                                                                          Diskotéka :o)

                                                                                                                                                                                                                                             

                                                               

Den druhý

 

Atletický stadion TJ Slezan Frýdek-Místek

 

Napsali o nás:  http://fm.denik.cz/zpravy_region/mezinarodni-olympiada-nechybi-ani-ve-frydku-mistku-20150925.html

 

TV Portály.cz :  http://tvportaly.cz/frydek-mistek/37652-handicapovani-sportovci-zabojovali-na-olympiade

 

Celá fotodokumentace dne od fotografa Jaromíra Červka zde: http://skolazivotafm.rajce.idnes.cz/Olympiada_v_lehke_atletice_pro_mentalne_postizenou_mladez_25._9._2015_TJ_Slezan/

 

Nástup

Slavnostní zapálení olympijského ohně

Běh na 50m

Soustředění..skok do dálky

Hod kriketovým míčkem

Přetahování lanem

Diskotéka  - vystoupení Šuba Duba Bandu

 

...

 

18.ročník 25.-26.9.2014

 

Den první

..proběhl na Hotelu Srdce Beskyd na Podolánkách.

V odpoledních hodinách byly pro zúčastněné připraveny hry a soutěže jak v areálu hotelu, tak v okolí.

Šlo o malování, skládání obrázků, hody na cíl, procvičení jemné motoriky při lovu "magnetických" ryb, míčové hry a hipoterapii.

 

Slavnostní nástup

(Děkujeme za fota Mgr. Eduardovi Mezerovi z Hodonína a Míši Kormaníkové z

BONAHELPO)

 

 

Skládání obrázků

 

Malování zubními kartáčky

 

Lov ryb

 

Hipoterapie

 

 

DEN DRUHÝ

Počasí nám moc nepřálo, ale nedali jsme se!!

 

http://www.denik.cz/moravskoslezsky-kraj/ve-meste-zaplal-olympijsky-ohen-20140927-mnb2.html

 

http://www.polar.cz/archiv/video/frydeckomistecky-expres-02-10-2014-16-44

(7:14 min)

 

Slavnostní nástup

 

Taneční vystoupení skupiny RITMO z Rychvaldu

 

 

 

Hymna v podání sboru studentek SOŠ a VOŠ AHOL Ostrava

 

Zahajovací ceremoniál

 

 

Škola života v akci :o)

 

Skok do dálky

 

:o)

 

Běh

 

 

Štafeta

 

Přetahování lanem

 

 

Vystoupení Martina Chodúra

 

 

Vítězové

 

Závodníci trochu navlhlí, ale šťastní!

...

 

17. ročník 19. - 20.9.2013

 

Den první - Parádní den

Soutěžní zápolení

 

Diskotéka

 

 

Den druhý - olympijský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Polar:

http://www.tvportaly.cz/frydek-mistek/31099-handicapovani-zavodili-na-stadionu-slezan-ve-f-m

 

 

...

 

 

16. ročník 20-21.9.2012

 

Zahájení

 

 

 

 

Olympijská hymna

 

 

Skok do dálky

 

Šubaduba band

 

Běh na 400m

 

Přetahování lanem

 

Předávání putovního poháru vítězi!!

Děkujeme za foto Mgr. Eduardu Mezerovi

 

 

                                                     ...

 

  15. ročník 23.9.2011

 

:o) Děkujeme za tento snímek Janě Ďorďové.

 

Přípravy..poslední rady :o)

Řazení pod tribunu

Vystoupení žáků ZŠ Lískovec

 

25 družstev připraveno ke sportovnímu klání

Běh na 50 m

Skok do dálky

 

 

Hod kriketovým míčkem

 

Lukáš 54m!!!! a jeho 1. místo :o)

 

Heidi Janků roztančila všechny

 

Přetahování lanem

 

 

Běh na 400 m

     

Lukáš - skok do dálky :o)

 

Lukáš - hod kriketovým míčkem :o)

 

JSME TŘETÍ !!!!!

Tak zase za rok ... :o)

 

...

 

14. ročník  - 24.9.2010   

 

 Napsali o nás...:

  

 

 Výsledková listina:

 

 

 Celkové umístění družstev:

1. místo:   OU a praktická škola Nový Jičín

2. místo:    Čtyřlístek Třebovice

3. místo:   SPMP Bruntál

4. místo:   Škola života Frýdek- Místek

 

 

 

Nejlepší ženský výkon :

1. místo:    Červeňáková Marcela

2. místo:    Bialozyt Dominika

3. místo:   Vašutová Svatava

 

 Nejlepší mužský výkon :

1. místo:    Sasko Kamil

2. místo:    Hrudík Vlastimil

3. místo:   Kudlička Radoslav

 

 

 Běh na 50m :

1. místo:   OU a Praktická škola Nový Jičín - Hrudík Vlastimil

2. místo:   Čtyřlístek Třebovice - Sasko Kamil

3. místo:   Ou a Praktická škola Nový Jičín - Kudlička Radoslav

 

 Skok do dálky:

1. místo:    Čtyřlístek Třebovice - Sasko Kamil

2. místo:      OU a Praktická škola Nový Jičín - Kudlička Radoslav

3. místo:    Škola života Frýdek-Místek - Vašek Lukáš

 

 Hod kriketovým míčkem :

1. místo:      OU a Praktická škola NJ - Hrudík Vlastimil

2. místo:    Škola života Frýdek-Místek - Vašek Lukáš 

3. místo:    Čtyřlístek Třebovice - Sasko Kamil

 

 Běh na 400m :

1. místo:     OU a Praktická škola NJ - Hrudík Vlastimil

2. místo:      OU a Praktická škola NJ - Kudlička Radoslav

3. místo:     Čtyřlístek Třebovice - Sasko Kamil

 

 Štafetový běh :

1. místo:      OU a Praktická škola NJ

2. místo:          SPMP Bruntál

3. místo:          Čtyřlístek Třebovice

 

 Přetahování lanem :

1. místo:      SPMP Bruntál

2. místo:          ZSS Skoczów

3. místo:      Čtyřlístek Třebovice

 

 ...

 

Fotoreportáž :o)  :

 

 

Těšíme se...  

 

Nástup družstev

    

 

Škola života 3x :o) 

  

 

Olympijská hymna 

  

 

Zapálení ohně 

  

 

Zaplněná tribuna

  

 

 Do boje!!!

  

 

Šuba-Duba band v akci 

  

 

Vždy s úsměvem.. .o)

 

Katka v absolutním soustředění...

  

 

Alešek - opora týmu 

  

 

Lukáš - absolutní vítěz Školy života!! 

  

 

" Na bedně..."

  

 

Jsme 4., ale za rok to třetí místo už dáme, to si pište!!

  

                          

TOPlist